PC DAYS Warszawa targi farmaceutyczne i kosmetyczne 2024

PC DAYS Warszawa targi farmaceutyczne i kosmetyczne 2024

W Warszawskim Centrum EXPO XXI spotkali się liderzy przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.
Warszawskie Expo XXI już po raz piąty zamieniło się w centrum inspiracji.

W ciągu dwóch dni targów 19,20.06 ponad 2000 osób odwiedziło 250 stoisk, prezentujących najnowsze trendy, inspirujące rozwiązania oraz bogatą ofertę produktów i usług. Dodatkowo podczas wydarzenia odbyło się prawie 50 wykładów i 8 warsztatów branżowych.

* Targi PCI Days - to było spotkanie przedstawicieli przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego i suplementów diety
 - to swoisty przegląd innowacyjności, różnorodności oraz inspiracji, producenci i dostawcy wprost prześcigali się w swoich ofertach.

Kosmetyczna Strefa Inspiracji  - poruszono tematy takie jak kreowanie nowych marek oraz transparentność w komunikacji marki, surowce kosmetyczne w świetle wymagań legislacji, analiza trendów.

Farmaceutyczna Strefa Inspiracji - uczestnicy mieli okazję do zapoznana się z nowinkami i trendami w branży oraz rolą sztucznej inteligencji w procesach produkcji leków i suplementów diety.

* Targi PCI Days to nie tylko teoria, ale również praktyka, czyli warsztaty tematyczne oraz konferencje, nie zabrakło też propozycji z zakresu logistyki, prawa i konsultingu.

* Targi PCI Days umożliwiły wymianę doświadczeń i wiedzy, znalezienie nowych partnerów biznesowych oraz klientów. Wystawcy prześcigali się w prezentacji wyposażenia do pomieszczeń czystych, sprzętu BHP oraz innowacyjnych rozwiązań na potrzeby produkcji i próbkowania

Zabudowa stoisk targowych -"Grupa RB Targi"- Projektowanie, budowa i montaż stoisk targowych.
Projektujemy i budujemy stoiska targowe oraz stoiska wystawiennicze.
Modułowe stoiska targowe, stoisko wyspowe, ściany wodne, meble wystawiennicze.
Obsługujemy: targi, wystawy, konferencje, kongresy, eventy.

<< POWRÓT