Budowa stoisk targowych

Od projektu do realizacji

Zamów budowę stoiska501 125 160

Stoiska targowe 

Budujemy i projektujemy stoiska targowe oraz stoiska wystawiennicze. Dysponujemy wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, które pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom każdego Klienta.

Sukcesywnie śledzimy wszelkie nowości wystawiennicze oraz nowinki techniczne, co pozwala nam oferować najlepsze możliwe rozwiązania. Posiadamy zaplecze projektowe, nowoczesną bazę produkcyjną i logistyczną. Nasze stoiska są w pełni wyposażone w meble, multimedia, sprzęt agd oraz wszelkie inne niezbędne naszym Klientom elementy. Dzięki temu zbudowane przez nas stoiska targowe są doskonałym przykładem na udane połączenie designu z użytecznością.

Grupa RB Targi to jeden z jakościowych liderów branży wystawienniczej w Polsce. Projektujemy i wykonujemy najwyższej klasy stoiska targowe, które są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Robimy to już od ponad 25 lat, z sukcesami obsługując prywatne firmy oraz instytucje i przedsiębiorstwa państwowe.

W trakcie naszej działalności zdobywaliśmy cenne doświadczenie, wypracowywaliśmy optymalne standardy działania i budowaliśmy sieć kontaktów. Nie oznacza to jednak, że spoczęliśmy na laurach! Cały czas sukcesywnie rozwijamy nasze kompetencje, aby być na bieżąco z dynamicznie zmieniającą się branżą.

Oddajemy w Państwa ręce oryginalnych projektantów, zaplecze produkcyjne, logistyczne, drukarnię wielkoformatową oraz wszelką niezbędną pomoc, nawet w czasie już trwających targów.

Specjalnie na Państwa życzenie uruchomiiśmy pogotowie targowe, dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc naszym Wystawcom w niemalże każdej sprawie związanej z targami i zabudową targową.

Dziękujemy za wspólnie spędzone lata i zapraszamy do dalszej współpracy.
"Grupa RB Targi" - Projektowanie i budowa stoisk targowych.

Zamów projekt i budowę stoiska na targi:
biuro@rb.targi.pl

lub wyślij formularz:

Imię i nazwisko/nazwa firmy:

E-mail:

Telefon:
Nazwa targów/rodzaj eventu:
Data targów/eventu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Grupę RB Targi z siedzibą w Warszawie zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI >>.


Więcej informacji: czas trwania imprezy, adres, dostępna powierzchnia wystawiennicza...:
wpisz: sawd

Administratorem Twoich danych osobowych jest: Grupa RB Targi z siedzibą w Warszawie (NIP 522-245-50-28 REGON 389874068). Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez administratora danych w celach kontaktowych. Masz prawo żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania..

Zapraszamy
PON-PT: Po uprzednim telefonie
Tel. 501 125 160
Tel. 501 513 317
biuro@rb.targi.pl Warszawa,
ul. Akcent 18

Nasze priorytety

Pasja

To podstawa wszystkiego co robimy. Nasza pasja opowiada historię ludzi, firm i tego co mają do zaoferowania. Budując z nami stoiska budujesz swoją markę.

Pasja
Marka

Budowa stoisk służąca widoczności i wspieraniu marki. Budujemy zaufanie które jest podstawą komunikacji i długoterminowych relacji z Klientami.

Marka
Relacje

Budujemy relacje z naszymi Klientami, aby pomóc im w przekazaniu entuzjazmu z jakim tworzą swoje produkty i usługi.

Relacje
Rozwiązania

Wspólnie z Klientami przez kolejny rok będziemy zadawać trudne pytania i wspólnie poszukamy odpowiedzi, które zaowocują najlepszym stoiskiem dla Wystawcy.

Rozwiązania

Aktualności

Warsaw Gift & Deco Międzynarodowe Targi Upominków i Dekoracji 2024

Warsaw Gift & Deco Międzynarodowe Targi Upominków i Dekoracji 2024

Warsaw Gift & Deco
Międzynarodowe Targi Upominków i Dekoracji
14-16 LUTEGO 2024

Warszawa największe targi upominków i dekoracji w Polsce
250 wystawców z Polski i z zagranicy

"Grupa RB Targi" - Projektowanie i budowa stoisk targowych.

20240219

Rozpoczęliśmy współpracę z Pascalem Brodnickim

Rozpoczęliśmy współpracę z Pascalem Brodnickim

Rozpoczęliśmy współpracę
z Pascalem Brodnickim

Pascal Brodnicki - Mistrz kuchni na naszym pokładzie :)

Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Pascalem Brodnickim. Jeśli szukasz niepowtarzalnych rozwiązań łączących udział w targach z pyszną prezentacją Pascala - odezwij się do nas :) Serdecznie zapraszamy!

"Grupa RB Targi" - Projektowanie i budowa stoisk targowych.

20240212

VI Konferencja Sekcji Stwardnienia Rozsianego i Neuroimmunologii Warszawa

VI Konferencja Sekcji Stwardnienia Rozsianego i Neuroimmunologii Warszawa

VI Konferencja Sekcji Stwardnienia Rozsianego i Neuroimmunologii
Polskie Towarzystwo Neurologiczne

19-20 stycznia 2024 Warszawa
Poświęcona zarówno badaniom naukowym, jak i problemom związanym z diagnostyką i organizacją leczenia chorób neuroimmunologicznych w Polsce.

"Grupa RB Targi" - Projektowanie i budowa stoisk targowych.

20240122

DACH FORUM Kielce 2024

DACH FORUM Kielce 2024

DACH FORUM Kielce
12-13 stycznia 2024
III Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli

Największe w Polsce spotkanie branży pokryć dachowych.
Światowe marki i najwięksi producenci pokryć dachowych w jednym miejscu!

"Grupa RB Targi" - Projektowanie i budowa stoisk targowych.

20240115

Nasze stoiska indywidualne i modułowe

SIAL AMEATMEDICASTOISKA OCTANORM NAMIOTŚCIANKI OCTANORMSIAL PARISSIAL PAULAAUTOMATICON POLSKAWARSAW HOME EXPOSTOISKO PROMOCYJNE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGOGLAXO SMITH KLINEKONFERENCJA MEDYCZNASJMTARGI AUTOMATICONTARGI WENTYLACJAENERGETABTARGI MEDYCZNETARGI SWEETEXPOZABUDOWA OCTANORMAUTOMATICON WARSZAWAINDUSTRYGREEN DAYSEUROGASTROSTOISKO TARGOWE BROMARGOSTOISKO GSKHARPER TARGI KOSMETYCZNESTOISKA MODUŁOWEAUTOGLASS TARGI AUTOSTRADA KIELCETARGI KOSMETYCZNESIAL POLAGRO TRADESTOISKO TARGOWE RAJATARGI KIELCETARGI EUROGASTROBEG TARGI PRACYSTOISKO SYSTEMOWETARGI SIAL TARGI GRUPY PSBSIALTARGI AUTOMECHANIKABALT MILITARY EXPOWARSAW HOME EXPOSTOISKO GLAXO SMITH CLINEMEDICAHEIMTEXTILAA COSMETICS PLMAGARDEROBY OCTANORMWARSAW HOME EXPOTARGI ŁODZICOSMOPROF BOLOGNAZABUDOWA SYSTEMOWATARGI MIESZKANIOWESTOISKO WYSPOWETARGI AUTOSTRADAPLMA AMSTERDAMTARGI MIESZKANIOWETARGI ZBROJENIOWEROCKWOOLTARGI PLMATARGI AUTOMATICONSTOISKO ROCHEKONFERENCJA MEDYCZNAREGAŁY TARGOWESTOISKO ADAMEDSIAL AMEATMEDICASTOISKA OCTANORM NAMIOTŚCIANKI OCTANORMSIAL PARISSIAL PAULAAUTOMATICON POLSKAWARSAW HOME EXPOSTOISKO PROMOCYJNE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGOGLAXO SMITH KLINEKONFERENCJA MEDYCZNASJMTARGI AUTOMATICONTARGI WENTYLACJAENERGETABTARGI MEDYCZNETARGI SWEETEXPOZABUDOWA OCTANORMAUTOMATICON WARSZAWAINDUSTRYGREEN DAYSEUROGASTROSTOISKO TARGOWE BROMARGOSTOISKO GSKHARPER TARGI KOSMETYCZNESTOISKA MODUŁOWEAUTOGLASS TARGI AUTOSTRADA KIELCETARGI KOSMETYCZNESIAL POLAGRO TRADESTOISKO TARGOWE RAJATARGI KIELCETARGI EUROGASTROBEG TARGI PRACYSTOISKO SYSTEMOWETARGI SIAL TARGI GRUPY PSBSIALTARGI AUTOMECHANIKABALT MILITARY EXPOWARSAW HOME EXPOSTOISKO GLAXO SMITH CLINEMEDICAHEIMTEXTILAA COSMETICS PLMAGARDEROBY OCTANORMWARSAW HOME EXPOTARGI ŁODZICOSMOPROF BOLOGNAZABUDOWA SYSTEMOWATARGI MIESZKANIOWESTOISKO WYSPOWETARGI AUTOSTRADAPLMA AMSTERDAMTARGI MIESZKANIOWETARGI ZBROJENIOWEROCKWOOLTARGI PLMATARGI AUTOMATICONSTOISKO ROCHEKONFERENCJA MEDYCZNAREGAŁY TARGOWESTOISKO ADAMED