Targi Greenpower 2023 Poznań

Targi Greenpower 2023 Poznań

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Greenpower 16-18.05.2023 r.
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Głogowska 14, 60-734 Poznań.

Targi GREENPOWER i równolegle odbywające się targi EXPOPOWER odwiedziły osoby projektujące, budujące oraz instalujące inteligentne i nowoczesne systemy energooszczędne zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

Targi zaprezentowały najnowsze innowacje i trendy w dziedzinie energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biogazu i geotermalnej. Blisko 200 wystawców z Polski, Chin, Niemiec, Belgii i Czech, ekspozycje zlokalizowane w 4 pawilonach wystawienniczych.

Kompleksowy przegląd oferty liderów branży w jednym miejscu i czasie, poznanie najnowszych trendów i nowości branżowych. Obecni mogli brać udział w licznych konferencjach i wydarzeniach m.in. Energy Storage Forum, Energetyczne Talk Show czy OZE w sieci elektroenergetycznej, to możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności, techniki grzewczej oraz technologii energooszczędnych z tym mogli się zapoznać obecni. Poruszana podczas tych wydarzeń tematyka dotyczyła najbardziej nurtujących branżę zagadnień i cieszyła się dużą popularnością wśród odwiedzających targi GREENPOWER.

Zabudowa stoisk targowych -"Grupa RB Targi"- Projektowanie, budowa i montaż stoisk targowych.
Projektujemy i budujemy stoiska targowe oraz stoiska wystawiennicze.
Modułowe stoiska targowe, stoisko wyspowe, ściany wodne, meble wystawiennicze.
Obsługujemy: targi, wystawy, konferencje, kongresy, eventy.

<< POWRÓT