Targi LIFE BALANCE CONGRESS Warszawa 2023

Targi LIFE BALANCE CONGRESS Warszawa 2023

TARGI LIFE BALANCE towarzyszyły trzydniowemu Life Balance Congress Warszawa 7-9.07.2023

Life Balance Congress to największe w tej części Europy trzydniowe wydarzenie rozwojowe poświęcone równowadze życiowej. W ramach wydarzenia można było wziąć udział w prelekcjach międzynarodowych mówców motywacyjnych, koncertach i targach. Misją kongresu, targów jest pokazanie całemu światu, że praktycznie każde marzenie można uczynić rzeczywistością.

* Targi Life Balance to doskonałe miejsce na prezentację produktów, usług i rozwiązań, które wpływają na dobrostan ludzi, dobro środowiska, poprawę jakości i ułatwianie życia. W jednym miejscu można było zobaczyć produkty i usługi, które wpływają na zdrowie, podnoszą jakość życia i wpisują się w założenia life hackingu, bio hackingu, eko, bio czy fitness.

* Targi Life Balanceto była to świetna okazja na spotkanie firm i konsumentów, których wartościami jest etyczny wzrost, ekologia czy życiowa równowaga połączona z ciągłym ulepszaniem najważniejszych aspektów życia: zdrowia, stanu umysłu i dojrzałości emocjonalnej oraz dobrostanu. Targi dały możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i otwarcia się na nowe grupy klientów.

* Targi Life Balanceto: -3600m2  powierzchni wystawienniczej; -ponad 200 wystawców; -ponad 5000 odwiedzających.

Zabudowa stoisk targowych -"Grupa RB Targi"- Projektowanie, budowa i montaż stoisk targowych.
Projektujemy i budujemy stoiska targowe oraz stoiska wystawiennicze.
Modułowe stoiska targowe, stoisko wyspowe, ściany wodne, meble wystawiennicze.
Obsługujemy: targi, wystawy, konferencje, kongresy, eventy.

<< POWRÓT