"GRANICE" Wschodnie Targi Ochrony Granic 2024

"GRANICE" Wschodnie Targi Ochrony Granic 2024

VII edycja Wschodnie Targi Ochrony Granic „Granice”
TERENOWE TARGI 112


W Centrum Lotniczym Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Depułtyczach Królewskich 18-19.06 odbyły się Wschodnie Targi Ochrony Granic „GRANICE”.

Wschodnie Targi Ochrony Granic „GRANICE” to wydarzenie o charakterze poligonowym, umożliwiło to prezentację sprzętu w praktyce. Motywem przewodnim przedsięwzięcia były targi sprzętu i technologii stosowanych do ochrony granic państwowych, spotkania producentów z funkcjonariuszami formacji granicznych jako użytkownikami technologii ochrony granic oraz praktyczne pokazy i demonstracje sprzętu.

TERENOWE TARGI 112 to nieograniczona możliwość zaprezentowania wystawianego sprzętu w działaniu, w terenie – na trawie, na lotnisku, na wodzie, w powietrzu, w lesie czy w terenie o wymagającym podłożu.
POKAZY:
• ratownictwa • gaśnicze • lotnicze • drogowe • ochrony ludności • wodne

Targi „GRANICE” 18-19.06 Depułtyczne Krolewskie to była doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i technologiami z dziedziny ochrony granic. Na terenie Targów Granice można było obejrzeć stoiska, z prezentacją multimedialną, panele ekspertów dla służb oraz pokazy. To również możliwość zobaczenia sprzętu w praktycznych warunkach.

Zabudowa stoisk targowych -"Grupa RB Targi"- Projektowanie, budowa i montaż stoisk targowych.
Projektujemy i budujemy stoiska targowe oraz stoiska wystawiennicze.
Modułowe stoiska targowe, stoisko wyspowe, ściany wodne, meble wystawiennicze.
Obsługujemy: targi, wystawy, konferencje, kongresy, eventy.

<< POWRÓT