Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH Minikowo 2024

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH Minikowo 2024

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH Minikowo 2024
46. edycja imprezy AGRO-TECH, 6-7 lipca 2024

AGRO-TECH w Minikowie to była 46. edycja imprezy, która gromadzi rolników, producentów, ekspertów oraz instytucje rolnicze.
Targi odbywają się na 12-hektarowej powierzchni wystawienniczej, co czyni je jednymi z największych w Polsce Północnej. Główne dziedziny prezentacji to technika rolnicza, odnawialne źródła energii, budownictwo rolnicze, usługi rolnicze oraz doradztwo rolnicze i naukowe.
AGRO-TECH w Minikowie pojawiło się z ofertą ponad 240 wystawców, reprezentujących szeroki zakres branż: od ciągników i maszyn rolniczych, przez nawozy, środki ochrony roślin, po pasze, genetykę, hodowlę roślin i zwierząt, aż po agroenergetykę i budownictwo rolnicze. Nie zabrakło również prezentacji firm związanych z technologią motoryzacyjną oraz gospodarstwami pasiecznymi.
Kujawsko-Pomorskie Dni Pola 2024
W ramach Kujawsko-Pomorskich Dni Pola, zorganizowanych na powierzchni demonstracyjnej o powierzchni 8 ha, rolnicy mogli na żywo przetestować i porównać różnorodne odmiany roślin uprawnych, które są efektem wieloletnich badań i pracy hodowlanej firm nasiennych. To unikalne wydarzenie w skali kraju, które umożliwia wymianę doświadczeń i technologii z zakresu rolnictwa precyzyjnego, nawożenia, a także prezentację nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
Regionalna Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych 2024
Warto też było odwiedzić Regionalną Kujawsko-Pomorską Wystawę Zwierząt Hodowlanych, która odbyła się już po raz 23. W ramach wystawy prezentowano najnowsze osiągnięcia w hodowli zwierząt, w tym bydła mlecznego, bydła mięsnego, owiec, kóz i drobiu. Hodowcy mogli liczyć na stoiskach handlowych i stoiskach wystawienniczych na profesjonalne doradztwo oraz możliwość zakupu materiału genetycznego najwyższej jakości, oraz specjalistycznych pasz i środków higieny.

Zabudowa stoisk targowych -"Grupa RB Targi"- Projektowanie, budowa i montaż stoisk targowych.
Projektujemy i budujemy stoiska targowe oraz stoiska wystawiennicze.
Modułowe stoiska targowe, stoisko wyspowe, ściany wodne, meble wystawiennicze.
Obsługujemy: targi, wystawy, konferencje, kongresy, eventy.

<< POWRÓT