Targi Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych 2024

Targi Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych 2024

Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych
H2POLAND
24-25.04.2024 Poznań Congress Center

Gospodarka wodorowa jest jednym z kluczowych kierunków ograniczania globalnych zmian klimatu. Forum H2POLAND to przestrzeń do międzyśrodowiskowej współpracy  biznesu, nauki, samorządów lokalnych, producentów oraz organizacji pozarządowych na rzecz maksymalizacji udziału polskich zasobów produkcyjnych i usługowych w realizacji inwestycji wodorowych.

Targi zaprezentowały najnowsze innowacje i trendy w dziedzinie energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biogazu i geotermalnej. Blisko 200 wystawców z Polski, Chin, Niemiec, Belgii i Czech, ekspozycje zlokalizowane w 4 pawilonach wystawienniczych.

Kompleksowy przegląd oferty liderów branży w jednym miejscu i czasie, poznanie najnowszych trendów i nowości branżowych. Obecni mogli brać udział w licznych konferencjach i wydarzeniach m.in. Energy Storage Forum, Energetyczne Talk Show czy OZE w sieci elektroenergetycznej, to możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności, techniki grzewczej oraz technologii energooszczędnych z tym mogli się zapoznać obecni. Poruszana podczas tych wydarzeń tematyka dotyczyła najbardziej nurtujących branżę zagadnień i cieszyła się dużą popularnością wśród odwiedzających targi GREENPOWER.

PCC to multifunkcjonalny, trzykondygnacyjny i zróżnicowany architektonicznie budynek oferuje ponad 4 000 miejsc konferencyjnych, strefy VIP oraz przestrzenie dedykowane wystawom i stoiskom sponsorskim.

Zabudowa stoisk targowych -"Grupa RB Targi"- Projektowanie, budowa i montaż stoisk targowych.
Projektujemy i budujemy stoiska targowe oraz stoiska wystawiennicze.
Modułowe stoiska targowe, stoisko wyspowe, ściany wodne, meble wystawiennicze.
Obsługujemy: targi, wystawy, konferencje, kongresy, eventy.

<< POWRÓT