Firma R&B Sp.z o.o. jest uznawana liderem Polskiej branży wystawienniczej. Swoje stoiska projektujemy i wykonujemy już od 15 lat. Przez cały okres działalności, firmy wciąż doskonalimy swoje usługi, wprowadzając do oferty coraz to nowsze rozwiązania. Wszystko co robimy, robimy w trosce o naszych klientów, aby nie zawieść zaufania, którym nas tak licznie Państwo obdarzają.

Długi okres prowadzonej przez nas działalności, wpłynął na doświadczenie, które pozwala na perfekcyjną obsługę prywatnych firm oraz instytucji i przedsiębiorstw państwowych. Lata obecności w branży, pozwoliły nam wypracować wysokie standardy działania i budować sieć kontaktów. Cały czas rozwijamy swoje kompetencje, aby być na bieżąco z dynamicznie zmieniającą się branżą.

W ręce naszych klientów oddajemy oryginalne projekty, zaplecza produkcyjne i logistyczne oraz drukarnię wielkoformatową. Służymy dobrą radą i pomocą na każdym etapie współpracy, nawet podczas trwających już targów.


1. Pasja

To podstawa wszystkiego co robimy. Nasza pasja opowiada historię ludzi, firm i tego co mają do zaoferowania. Budując z nami stoiska budujesz swoją markę.

 


2. Marka

Tworzymy rozwiązania służące budowaniu i wspieraniu marki. Budujemy zaufanie które jest podstawą komunikacji i długoterminowych relacji z Klientami.

 


3. Relacje

Budujemy relacje z naszymi Klientami, aby pomóc im w przekazaniu entuzjazmu z jakim tworzą swoje produkty i usługi.

 


4. Rozwiązania

Wspólnie z Klientami przez kolejny rok będziemy zadawać trudne pytania i wspólnie poszukamy odpowiedzi, które zaowocują tym co najlepsze dla Wystawcy.

Zajmujemy się budową i projektowaniem oryginalnych stoisk wystawienniczych i targowych. Dysponujemy wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, które pozwalają nam sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów. Na bieżąco śledzimy wszystkie nowiny z branży wystawienniczej, dzięki czemu zawsze wiemy, jakie rozwiązanie zaproponować, aby było funkcjonalne i na czasie. Swoje stoiska wyposażamy w meble, multimedia, sprzęt agd oraz wszelkie inne niezbędne naszym Klientom elementy.

Dziękujemy wszystkim klientom za wspólnie spędzone lata oraz zapraszamy do dalszej współpracy.