Zdajemy sobie sprawę z tego że każdy ma swój gust. W tym dziale znajdą Państwo wzorniki na bazie których będziecie mogli ułożyć swoją własną, unikalną kompozycję najlepiej odpowiadającą Waszym gustom. My ze swojej strony służymy radą i doświadczeniem aby stoisko tworzyło jednolitą, niepowtarzalną całość.

Wykładziny

Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu najróżniejsze wykładziny, spełniające praktycznie wszystkie wymagania odnośnie kolorystyki, materiału, czy też wymiarów.

Pobierz wzornik

RAL

RAL to jedna z najpopularniejszych palet kolorów, będąca w użyciu już od 1927 roku (oczywiście z pewnymi modyfikacjami). Dzięki niej szybko i precyzyjnie dobierzecie Państwo dokładnie taki odcień, jakiego potrzebujecie. Oczywiście zyska na tym wygląd Waszego stoiska.

Pobierz wzornik

Pantone

Skala Pantone to system identyfikacji kolorów opracowany na potrzeby różnorodnych zastosowań. Umożliwia precyzyjny dobór kolorów na wielu różnych rodzajach podłoża. Daje to możliwość praktycznie dowolnego zestawienia kolorystycznego wszystkich elementów stoiska. Dzięki temu będzie ono tworzyć jedną estetyczną całość.

Pobierz wzornik

Oracal

Folia Oracal jest miękką folią samoprzylepną o szerokim zastosowaniu. Oferujemy serię 641 Economy, dostępną w 60 kolorach z powierzchnią błyszczącą i matową. Okres trwałości wynosi od 3 do 4 lat. Folia zapewnia szerokie możliwości wycinania kształtów i tworzenia wielobarwnych grafik. Dodatkowym atutem jest odporność na działanie kwasów, alkoholi i smarów.

Pobierz wzornik