Targi PLMA Amsterdam 2019

Nadchodząca edycja targów PLMA's "World of Private Label" odbędzie się od 21 do 22 maja w Centrum Wystawowym RAI w Amsterdamie.

Międzynarodowe wydarzenie przyciągnie w jedno miejsce producentów, importerów i eksporterów, hurtowników, sprzedawców detalicznych i innych profesjonalistów z sektora marek własnych.

Widowisko z tradycją

Przez ponad 30 lat coroczne międzynarodowe targi PLMA's "Świat Marek Własnych" ściągają tłumy sprzedawców i wytwórców w celu tworzenia sieci kontaktów i wspólnego odkrywania ciekawych pomysłów. Event ma na celu pomoc w rozwijaniu i wzroście programów marek własnych.

W celu zapewnienia maksymalnej efektywności, PLMA Amsterdam zapewni jedzeniowe i bezjedzeniowe sekcje i specialne obszary, takie jak PLMA Idea Supermarket® i PLMA’s New Product Expo, przeznaczone dla najnowszych innowacji. Program seminariów przed rozpoczęciem targów będzie również dostępny. Będzie oferować pogląd na najnowsze dane rynkowe i globalne trendy konsumenckie na 2019 rok.

Co będą oferować targi w Amsterdamie?

Tegoroczne targi będą prezentować ponad 2 600 firm wystawczych, łącznie z 60 narodowymi i regionalnymi pawilonami. Produktami wystawowymi będzie świeże, schłodzone i mrożone jedzenie, napoje jak również kategorie niejedzeniowe, takie jak kosmetyki, zdrowie i uroda, dom i kuchnia, ogórd czy "zrób to sam".

Zaplanuj swoją podróż odpowienio wcześniej, gdyż znalezienie noclegu może nie być łatwe. Amsterdam znajduje się pośród najpopularniejszych miejsc odwiedzanych w Europie.

Słowa kluczowe: stoiska targowe, stoiska wystawiennicze, budowa stoisk targowych, stoiska systemowe, stoiska targowe warszawa, targi plma amsterdam, zabudowa stoisk targowych, stoiska targowe producent,