Targi ENERGETAB Bielsko-Biała

Energetab to największe targi elektrotechniki i energetyki w Polsce. Najbliższe wydarzenie będzie się odbywać od 17 do 19 września 2019 roku w Bielsko-Białej. To szansa na odbycie istotnych spotkań z najważniejszymi przedstawicielami braży elektrotechnicznej w całym kraju.

Czego możemy się spodziewać na targach ENERGETAB?

Jest to wydarzenie obejmujące prezentacje najnowocześniejszych urządzeń, technologii i aparatury dla przemysłu energetycznego. We wcześniejszej edycji pojawiło się tam 733 wystawców z 23 krajów Europy i Azji. Obszar wystawienniczy zajmował ponad 35 tysięcy m2 powierzchni hali jak również pawilonów namiotowych i otwartych przestrzeni, przeznaczonych głównie dla potężniejszych eskpozycji i cięższych eskponatów.

Jakie są zalety ENERGETAB?

To, czym mogą się szczycić targi w Bielsko-Białej, to fakt, że są najliczniej uczęszczane przez fachowców z branży. Są też idealną szansą na promocję wizerunku firmy i budowę marki. Jest to największe w kraju wydarzenie tego typu. Targi te otrzymały prestiżowe wyróżnienia.

Tegoroczne 32. już targi ENERGETAB przyjmują już zgłoszenia. Warto się zapisać już dziś i zobaczyć to samemu!

Słowa kluczowe: stoiska targowe, stoiska wystawiennicze, budowa stoisk targowych, stoiska systemowe, stoiska targowe warszawa, targi energetab bielsko biala, zabudowa stoisk targowych, stoiska targowe producent,