Targi Cosmoprof Bologna

Targi Cosmoprof Bolonia we Włoszech to najważniejsze międzynarodowe targi poświęcone kosmetycznemu łańcuchowi dostaw i jego różnym komponentom: składnikom i surowym materiałom, kontraktom i markom własnym. Tematyka obejmuje też produkcję, pakowanie, aplikatory, maszyny, automatyczne oraz kompleksowe rozwiązania.

Targi w Bolonii to miejsce, gdzie cała uwaga skupia się na trendach, innowacjach i doskonałości. Możemy skorzystać z wielu wydarzeń i sesji edukacyjnych oferujących ważne i ciekawe pomysły oraz inspiracje dla całego przemysłu kosmetycznego.

Z oferty edukacyjnych eventów możemy wybrać m.in:

Poznaj dystrybutorów i kupców z całego świata. Dzięki Programowi Nabywców Cosmoprof zyskasz korzyści ze spotkań B2B które stworzyli organizatorzy, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom i potrzebom firm, które tworzą wystawy.

Jeśli chcesz być częścią ważnego wydarzenia i poznać wszystkie najważniejsze nowinki o perfumach, kosmetykach, fryzurach i paznokciach, czyli szeroko pojętej branży kosmetycznej, musisz wziąć udział w Targach Cosmoprof Worldwide Bologna!

Słowa kluczowe: stoiska targowe, stoiska wystawiennicze, budowa stoisk targowych, stoiska systemowe, stoiska targowe warszawa, zabudowa stoisk targowych, Targi Cosmoprof Bologna, stoiska targowe producent,