Firma R&B Sp. z o.o. to jeden z jakościowych liderów branży wystawienniczej w Polsce. Projektujemy i wykonujemy najwyższej klasy stoiska targowe, które są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Robimy to już od 15 lat, z sukcesami obsługując prywatne firmy oraz instytucje i przedsiębiorstwa państwowe.

W trakcie naszej działalności zdobywaliśmy cenne doświadczenie, wypracowywaliśmy optymalne standardy działania i budowaliśmy sieć kontaktów. Nie oznacza to jednak, że spoczęliśmy na laurach! Cały czas sukcesywnie rozwijamy nasze kompetencje, aby być na bieżąco z dynamicznie zmieniającą się branżą.

Oddajemy w Państwa ręce oryginalnych projektantów, zaplecze produkcyjne, logistyczne, drukarnię wielkoformatową oraz wszelką niezbędną pomoc, nawet w czasie już trwających targów.


1. Pasja

To podstawa wszystkiego co robimy. Nasza pasja opowiada historię ludzi, firm i tego co mają do zaoferowania. Budując z nami stoiska budujesz swoją markę.

 


2. Marka

Tworzymy rozwiązania służące budowaniu i wspieraniu marki. Budujemy zaufanie które jest podstawą komunikacji i długoterminowych relacji z Klientami.

 


3. Relacje

Budujemy relacje z naszymi Klientami, aby pomóc im w przekazaniu entuzjazmu z jakim tworzą swoje produkty i usługi.

 


4. Rozwiązania

Wspólnie z Klientami przez kolejny rok będziemy zadawać trudne pytania i wspólnie poszukamy odpowiedzi, które zaowocują tym co najlepsze dla Wystawcy.

Budujemy i projektujemy stoiska targowe oraz stoiska wystawiennicze. Dysponujemy wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, które pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom każdego Klienta. Sukcesywnie śledzimy wszelkie nowości wystawiennicze oraz nowinki techniczne, co pozwala nam oferować najlepsze możliwe rozwiązania. Posiadamy zaplecze projektowe, nowoczesną bazę produkcyjną i logistyczną. Nasze stoiska są w pełni wyposażone w meble, multimedia, sprzęt agd oraz wszelkie inne niezbędne naszym Klientom elementy.

Dzięki temu zbudowane przez nas stoiska targowe są doskonałym przykładem na udane połączenie designu z użytecznością.

Dziękujemy za wspólnie spędzone lata i zapraszamy do dalszej współpracy.